Pohřební služba Cajzl, s. r. o. - objednávka pohřbu

Online formulář můžete využít k předjednání pohřbu z pohodlí domova. Odeslání online objednávky Vás k ničemu nezavazuje. Po odeslání objednávky Vás bude náš pracovník telefonicky kontaktovat k upřesnění termínu a místa konání v souladu Vaším přáním i aktuálními kapacitami pohřební služby a jednotlivých obřadních míst. Zároveň Vám bude sdělena přesná cena všech položek tvořících celkovou cenu pohřbu a Vy se budete svobodně moci rozhodnout, zda naši nabídku akceptujete. Pokud byste si při vyplňování formuláře s čímkoliv nevěděli rady, neváhejte se na nás obrátit na telefonních číslech 603 446 859 nebo 603 361 061.

Objednávka

Objednavatel/ka

Zesnulý/á

hod. min.

Obřad

Z obřadních síní na ÚH v Brně si můžete vybrat rozkliknutím nabídky, případně můžete volně vepsat jiné vhodné místo, kde byste chtěli obřad uskutečnit (např. kostel nebo obřadní síň ve Vaší obci). Pozn.: Kolonky místo a den konání se nevyplňují v případě bezobřadového pohřbu.

  

Rakev

  

Květinové dary

Květinové dary lze opatřit stuhou. V základním provedení má stuha 2 prameny a je zpoplatněna částkou 200 Kč, každý další pramen pak částkou 100 Kč. Chcete-li na stuze text rozdělit na více pramenů, použijte lomítko (/) k rozdělení textu.

Květinový dar 1:
  
Květinový dar 2:
  
Květinový dar 3:
  
Květinový dar 4:
  
Květinový dar 5:
  
Květinový dar 6:
  
Květinový dar 7:
  
Květinový dar 8:
  
Květinový dar 9:
  
Květinový dar 10:
  
Květinový dar 11:
  
Květinový dar 12:
  

Hudební doprovod

Skladby si můžete vybrat z naší nabídky živé a reprodukované hudby nebo volně vepsat do kolonek níže. Reprodukovanou hudbu zajistíme podle Vašich požadavků. V krematoriu může zaznít 4 až 6 skladeb v celkové délce max. 20 minut, s proslovem řečníka by délka obřadu neměla přesáhnout 25 minut. V malé rozlučkové obřadní síni Ústředního hřbitova v Brně mohou zaznít maximálně 4 skladby. Kliknutím na tlačítko "Vybrat" se zobrazí seznam skladeb.

Pozn.: V malé rozlučkové obřadní síni Ústředního hřbitova v Brně je možná pouze reprodukovaná hudba.

Skladba 1:

Skladba 2:

Skladba 3:

Skladba 4:

Skladba 5:

Skladba 6:


S Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s nařízením GDPR a budou využity výhradně za účelem sjednání pohřbu, třetím osobám (krematoriu, správě hřbitova) mohou být poskytnuty v nezbytném rozsahu daném platnými právními předpisy.