Pohřební služba Cajzl, s. r. o. - objednávka pohřbu

Online formulář můžete využít k předjednání pohřbu z pohodlí domova. Odeslání online objednávky Vás k ničemu nezavazuje. Po odeslání objednávky Vás bude náš pracovník telefonicky kontaktovat k upřesnění termínu a místa konání v souladu Vaším přáním i aktuálními kapacitami pohřební služby a jednotlivých obřadních míst. Zároveň Vám bude sdělena přesná cena všech položek tvořících celkovou cenu pohřbu a Vy se budete svobodně moci rozhodnout, zda naši nabídku akceptujete. Pokud byste si při vyplňování formuláře s čímkoliv nevěděli rady, neváhejte se na nás obrátit na telefonních číslech 603 446 859 nebo 603 361 061.

Objednávka

Objednavatel/ka

Zesnulý/á

hod. min.

Obřad

Z obřadních síní na ÚH v Brně si můžete vybrat rozkliknutím nabídky, případně můžete volně vepsat jiné vhodné místo, kde byste chtěli obřad uskutečnit (např. kostel nebo obřadní síň ve Vaší obci). Pozn.: Kolonky místo a den konání se nevyplňují v případě bezobřadového pohřbu.

  

Rakev

  

Květinové dary

Květinové dary lze opatřit stuhou. V základním provedení má stuha 2 prameny a je zpoplatněna částkou 200 Kč, každý další pramen pak částkou 100 Kč. Chcete-li na stuze text rozdělit na více pramenů, použijte lomítko (/) k rozdělení textu.

Květinový dar 1:
  
Květinový dar 2:
  
Květinový dar 3:
  
Květinový dar 4:
  
Květinový dar 5:
  
Květinový dar 6:
  
Květinový dar 7:
  
Květinový dar 8:
  
Květinový dar 9:
  
Květinový dar 10:
  
Květinový dar 11:
  
Květinový dar 12:
  

Hudební doprovod

Skladby si můžete vybrat z naší nabídky živé a reprodukované hudby nebo volně vepsat do kolonek níže. Reprodukovanou hudbu zajistíme podle Vašich požadavků. Celková délka skladeb by neměla přesahovat 20 minut. Kliknutím na tlačítko "Vybrat" se zobrazí seznam skladeb. Pozn.: V malé obřadní síni na Ústředním hřbitově v Brně je možná pouze reprodukovaná hudba.

Skladba 1:

Skladba 2:

Skladba 3:

Skladba 4:

Skladba 5:

Skladba 6:

Skladba 7:


S Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s nařízením GDPR a budou využity výhradně za účelem sjednání pohřbu, třetím osobám (krematoriu, správě hřbitova) mohou být poskytnuty v nezbytném rozsahu daném platnými právními předpisy.